Booking.com

Jak tanio wejść do klubów w Barcelonie?

Barcelona Parties

Barcelona to miasto, w którym bawią się nie tylko miejscowi , ale i też masa turystów. Życie nocne czaruje tu fantastycznym klimatem. Niestety często po kilku dniach spędzonych na zwiedzaniu nie chcemy wydawać zbyt dużo pieniędzy na wstęp do klubu. Nie jest tajemnicą, że wstęp do najfajniejszych, luksusowych lokali jest zazwyczaj dość drogi. Nie oznacza to jednak, że musimy siedzieć w hotelu. Znamy sposoby, jak tanio dostać się do klubów w Barcelonie!

Biletu wstępów

Istnieją jednak co najmniej dwa sposoby, aby uniknąć kupowania drogich wejściówek:

  1. Listy gości

    Niektóre kluby zbierają tzw. „listy gości“ (np: Shaz guest list: barcelonaparties.com). Nic prostszego: w dzień zapisujemy się na listę przez internet i ustawiamy w odpowiedniej kolejce, podajemy nazwisko i wchodzimy do klubu za darmo. Uwaga: zazwyczaj darmowe wejście obowiązuje do określonej (wczesnej) godziny, a imprezy w Barcelonie rozkręcają się zwykle późno w nocy.

  2. „Naganiacze”

    Jeśli nocujemy w hostelu, zapewne uda nam się trafić na „naganiacza”, który chodząc od hostelu do hostelu zbiera grupę osób chcącą iść w konkretnym dniu na imprezę. Zazwyczaj pobiera on niewielką opłatę od każdej osoby (niższą niż koszt zakupu biletu do klubu). Często w cenie na wejście dostajemy darmowego drinka.