Atrakcje turystyczne w Barcelonie

Rambla to najsławniejsza dzielnica Barcelony. Znajduje się tu mnóstwo atrakcji turystycznych, takich jak pomnik Kolumba czy Plaza Catalunya


Dzielnica gotycka skrywa wiele miejsc ciekawych turystycznie. Zwiedzanie Barcelony musi mieć w planie tę część miasta. Sprawdź, dlaczego!


Zwiedzanie dzielnicy La Barceloneta to prawdziwa przyjemność. Jest tu mnóstwo zabytkowych budynków oraz jedna z najsławniejszych na świecie plaż.


El Raval to jedna z najstarszych dzielnic Barcelony. Nocne kluby, restauracje, puby i kawiarnie sprawiają, że turyści kochają te miejsce!


Zwiedzanie Barcelony nie zawsze musi drogo kosztować. Są tu niezwykłe atrakcje turystyczne, które możesz zobaczyć całkowicie za darmo. Sprawdź!


Podczas wakacji większość z nas lubi wieczorem pójść potańczyć. Niektóre kluby pobierają jednak wysokie opłaty za wejście. Sprawdź, jak tanio wejść do klubów w Barcelonie!


Jesteś w Barcelonie, ale nie wiesz, do jakiego klubu warto iść wieczorem? Sprawdź nasze typy, nie zawiedziesz się!


Na Montjuic każde turysta odwiedzając Barceloną odnajdzie coś dla siebie. Są tu muzea, parki, ogrody oraz zabytki światowej klasy. Sprawdź!


Park Ciutadella to świetne miejsce na odpoczynek oraz kontakt ze sztuką i historią. Sprawdź, jakie atrakcje czekają cię w najsławniejszym parku Barcelony!


Święto La Merce przypada na 20-24 września. Obchodom towarzyszą parady gigantów, parady ognia, konkursy oraz mnóstwo koncertów. Sprawdź!