Choroby podróżnych

Jakie szczepienia ochronne wykonać przed wyjazdem do Australii? Jeśli planujesz podroż w tamte rejony koniecznie sprawdź, na jakie groźne choroby możesz tam zachorować!


Zastanawiasz się, na jakie choroby powinieneś zaszczepić się przed wyjazdem do Azji? Dowiedz się, na co możesz tam zachorować!


Wyruszasz na wakacje do Afryki? Dowiedz się, jakie szczepienia ochronne najlepiej zastosować. Sprawdź, na co możesz zachorować w Afryce!


Malaria to groźna choroba, na którą narażony jest każdy turysta wyruszający w tropikalne rejony świata. Dowiedz się, jak uchronić się przed malarią!


Czy grozi nam epidemia wirusa Ebola? Przeczytaj, jakie są objawy gorączki krwotocznej i co robić, gdy podejrzewasz zarażenie. Dowiedz się więcej i bądź bezpieczny!


Apteczka podróżna powinna zawierać takie leki i przedmioty, który przydadzą się w przypadku konieczności udzielenia pierwszej pomocy.


Zatkane uszy po podróży samolotem to wynik szybkiej zmiany ciśnienia. Istnieje kilka sposobów, aby pozbyć się dolegliwości. Sprawdź co robić, gdy masz zablokowane uszy po samolocie!