Zwiedzanie Barcelony

Rambla to najsławniejsza dzielnica Barcelony. Znajduje się tu mnóstwo atrakcji turystycznych, takich jak pomnik Kolumba czy Plaza Catalunya


Dzielnica gotycka skrywa wiele miejsc ciekawych turystycznie. Zwiedzanie Barcelony musi mieć w planie tę część miasta. Sprawdź, dlaczego!


Zwiedzanie dzielnicy La Barceloneta to prawdziwa przyjemność. Jest tu mnóstwo zabytkowych budynków oraz jedna z najsławniejszych na świecie plaż.


El Raval to jedna z najstarszych dzielnic Barcelony. Nocne kluby, restauracje, puby i kawiarnie sprawiają, że turyści kochają te miejsce!


Zwiedzanie Barcelony nie zawsze musi drogo kosztować. Są tu niezwykłe atrakcje turystyczne, które możesz zobaczyć całkowicie za darmo. Sprawdź!


Na Montjuic każde turysta odwiedzając Barceloną odnajdzie coś dla siebie. Są tu muzea, parki, ogrody oraz zabytki światowej klasy. Sprawdź!


Park Ciutadella to świetne miejsce na odpoczynek oraz kontakt ze sztuką i historią. Sprawdź, jakie atrakcje czekają cię w najsławniejszym parku Barcelony!


Park Guell, zaprojektowany przez Gaudiego, przyciąga turystów przez cały rok. Ty tez musisz go zobaczyć, jeśli wybierasz się na wakacje do Barcelony!


Kamienice Gaudiego w Barcelonie zachwycają swą niezwykłością. Fantastyczne fronty Casa Mila, Casa Batllo, Casa Calvet czy Casa Vicens to coś, co powinien zobaczyć każdy turysta!


Tarragona to starożytne miasto, w którym obecnie można zwiedzać ruiny miasta z czasów rzymskich. To wspaniałe miejsce dla fanów historii i miłośników archeologii!